پایان نامه کارشناسی ارشد ارزیابی وانتخاب یکپارچه تامین کنندگان در دو لایه از زنجیره تامین و تعیین اندازه سفارش کالاها به آنان

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :ارزیابی وانتخاب یکپارچه تامین کنندگان در دو لایه از زنجیره تامین و تعیین اندازه سفارش کالاها به آنان

تکه ای از متن پایان نامه :

قيمت قطعات نهايي داشته باشند. به همين دليل در اين پژوهش سعي شده تا  علاوه بر تامين‍کنندگاني که به طور مستقيم با شرکت در ارتباطند, تامين‍کنندگان تامين‍کنندگان نيز به عنوان سطح دوم تامين مورد بررسي قرار گيرند و تامين‍کنندگان بهينه قرار دهد و به اين ترتيب ترکيب مناسبي از تامين‍کنندگان را در هر دو لايه انتخاب کند و ميزان سفارشات بهينه اختصاص يافته به تامين‍کنندگان مطلوب را تعيين نمايد تا بتواند عوامل مهمي که در انتخاب تامين‍کنندگان مورد بررسي قرار مي‍گيرند، مانند کيفيت، حمل و نقل به موقع و هزينه را نه تنها در يک لايه، بلکه در کل زنجيره تامين بهينه کند.

بنابراين بررسي ويژگي‍هاي تامين‍کنندگان لايه دوم از مهمترين اهداف اين پروژه می باشد و مي‍توان آنها را در فرايند انتخاب تامين‍کننده در نظر گرفت. در عين حال هدف ديگري كه اين پژوهش در صدد دستيابي به آن می باشد، كمك به بهبود فرآيند انتخاب تامين‍كننده مي‍باشد، بطوريكه تصميم‍گيرنده از لحاظ انتخاب تامين‍کنندگان نهايي اطمينان خاطر بيشتري كسب کند. همچنين کوشش بر اين می باشد تا علاوه بر انتخاب بهترين تامين‍کنندگان از طريق يک مدل رياضي چند هدفه، ميزان بهينه سفارشات اختصاص يافته به آن‍ها را تعيين نمود. در ادامه مدل‍هايي ارائه مي‍شوند که علاوه بر انتخاب تامين‍کنندگان بهينه در هر دو لايه، بهترين ترکيب وسايل نقليه براي انتقال و جابجايي قطعات و تعداد زير دوره‍هاي بهينه براي دريافت محصولات در يک دوره زماني مشخص را تعيين مي‍کند تا به اين وسيله هزينه‍هاي نگهداري کالا حداقل گردد.

وانتخاب يکپارچه تامين کنندگان در دو لايه از زنجيره تامين و تعيين اندازه سفارش کالاها به آنان

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

Author: userk