دانلود پایان نامه ارشد با موضوع بررسی وانتخاب یکپارچه تامین کنندگان در دو لایه از زنجیره تامین و تعیین اندازه سفارش کالاها به آنان

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :ارزیابی وانتخاب یکپارچه تامین کنندگان در دو لایه از زنجیره تامین و تعیین اندازه سفارش کالاها به آنان

تکه ای از متن پایان نامه :

0     در غیر اینصورت

=  هزینه ثابت سفارش دهی به تامین‍کننده jام در هر دوره.

=  تعداد دوره های سفارش دهی محصول i به تامین‍کنندهj

=  کل سفارش محصول i به تامین‍کننده j در افق زمانی معین

=  هزینه نگهداری محصول i ام

4-5-1  فرمولسازی ریاضی

تابع هدف :

می‍کند که با در نظر داشتن هزینه‍های موجودی محصولات در چند دوره فرستاده شوند. محدودیت (4-32) نشان می‍دهد که مجموع انواع مواد اولیه‍ای که تامین‍کنندگان لایه دوم تهیه می‍کنند باید پاسخگوی تقاضای هر تامین‍کننده لایه اول برای هر محصول باشد.

محدودیت (4-33) تقاضای هر تامین‍کننده لایه اول برای مواد اولیه را مشخص می‍کند.محدودیت (4-34) و (4-35) ظرفیت تولید و تهیه مواد اولیه تامین‍کنندگان لایه های اول و دوم می باشد که باید در نظر گرفته گردد. محدودیت (4-36) تضمین می‍کند که اگر یک تامین‍کننده لایه اول انتخاب نشود, تامین‍کنندگان لایه دوم که با آن در ارتباطند انتخاب نخواهند گردید.

محدودیت (4-37) نشان می‍دهد که اگر یک محصول به یک تامین‍کننده در یک لایه قیمت اختصاص داده گردد, میزان سفارش به آن تامین‍کننده از آن محصول در رنج تعریف شده خواهد بود.

وانتخاب یکپارچه تامین کنندگان در دو لایه از زنجیره تامین و تعیین اندازه سفارش کالاها به آنان

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

Author: userk