دانلود پایان نامه ارشد با موضوع بررسی وانتخاب یکپارچه تامین کنندگان در دو لایه از زنجیره تامین و تعیین اندازه سفارش کالاها به آنان

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :ارزیابی وانتخاب یکپارچه تامین کنندگان در دو لایه از زنجیره تامین و تعیین اندازه سفارش کالاها به آنان

تکه ای از متن پایان نامه :

0     در غير اينصورت

=  هزينه ثابت سفارش دهي به تامين‍کننده jام در هر دوره.

=  تعداد دوره هاي سفارش دهي محصول i به تامين‍كنندهj

=  کل سفارش محصول i به تامين‍كننده j در افق زماني معين

=  هزينه نگهداري محصول i ام

4-5-1  فرمولسازي رياضي

تابع هدف :

مي‍کند که با در نظر داشتن هزينه‍هاي موجودي محصولات در چند دوره فرستاده شوند. محدوديت (4-32) نشان مي‍دهد که مجموع انواع مواد اوليه‍اي که تامين‍کنندگان لايه دوم تهيه مي‍کنند بايد پاسخگوي تقاضاي هر تامين‍کننده لايه اول براي هر محصول باشد.

محدوديت (4-33) تقاضاي هر تامين‍کننده لايه اول براي مواد اوليه را مشخص مي‍کند.محدوديت (4-34) و (4-35) ظرفيت توليد و تهيه مواد اوليه تامين‍کنندگان لايه هاي اول و دوم می باشد که بايد در نظر گرفته گردد. محدوديت (4-36) تضمين مي‍کند که اگر يک تامين‍کننده لايه اول انتخاب نشود, تامين‍کنندگان لايه دوم که با آن در ارتباطند انتخاب نخواهند گردید.

محدوديت (4-37) نشان مي‍دهد که اگر يک محصول به يک تامين‍کننده در يک لايه قيمت اختصاص داده گردد, ميزان سفارش به آن تامين‍کننده از آن محصول در رنج تعريف شده خواهد بود.

وانتخاب يکپارچه تامين کنندگان در دو لايه از زنجيره تامين و تعيين اندازه سفارش کالاها به آنان

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

Author: userk