دانلود پایانامه در مورد ارزیابی کمی ریسک ناشی ازحوادث فرآیندی در ایستگاه تقویت فشار گاز شهرستان رامسر سال93

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :ارزیابی کمی ریسک ناشی ازحوادث فرآیندی در ایستگاه تقویت فشار گاز شهرستان رامسر

تکه ای از متن پایان نامه :

  • رطوبت هوا: میزان رطوبت  محیط  محل انتشار  تاثیر  قابل ملاحظه ای  بر روی نحوه انتشار مواد ندارد ،  مگر در مواردی که ماده چاپ گردیده دارای واکنش پذیری بالایی با آب باشد .
  • عوارض محلی زمین: نوع زمین محیط پیرامون محل انتشار  ، در مدل سازی پخش مواد موثر  می باشد.  پخش یک ماده روی یک دریاچه با پخش همان ماده روی یک سطح پوشیده از درخت یا زمین پوشیده از ساختمان های بلند فرق می کند ، زیرا این نوع زمین ها بر میزان اختلاط لایه های جوی اثر می گذارند.   به طور معمول موانعی مانند ساختمان و درخت  باعث پخش  بیشتر مواد شده و پروفایل غلظت را رقیق تر و پهن تر می کنند (شکل1- 10 ).

به مقصود دخیل کردن عامل فوق در محاسبات مربوط به انتشار ، از یک تعریف به نام طول زبری سطح1 (Z0) ،  برای تعریف تأثیر زبری زمین روی پروفایل سرعت  و اغتشاش مکانیکی  هوا بهره گیری می گردد ( که به وجود مواردی مانند درختان ، ساختمان ها و غیره وابسته می باشد ) . اگر چه بایستی توجه داشت   Z0 اثر  موانع بزرگ را  به حساب نمی آورند . جدول 1-6  مقادیر  Z0  را برای انواع متفاوت سطح زمین نشان می دهد .

(فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه با فرمت ورد):

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

Author: usera